Finanční účetní - zástup po dobu MD+RD

Pracovní místo ( Finanční účetní - zástup po dobu MD+RD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Soudní 988/1, Nusle
kontakt: Šandová, tel.: 261 032 106 - 8.00-12.00 hod, e-mail: vvpankrac.persatvez.pan.justice.cz

Finanční účetní Vazební věznice Praha - Pankrác - zástup po dobu mateřské a rodičovské dovolené (předpoklad do 2020), platové rozpětí dle zápočtu praxe 17760 - ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Daňový konzultant Vyznáte se v oblastí daní a láká Vás nová pracovní výzva? Do daňového oddělení hledáme motivovaného uchazeče na pozici Tax Consultant. Pokud Vás další body zaujaly, neváhejte mi poslat své CV.
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno včera

OFFICE MANAGER - PART TIME, 150 Kč/hod. Hledáš si přivýdělek při studiu a máš zkušenosti z administravy? Tak si otevřel/a ten správný inzerát! Zašli nám svoje CV a staň se součástí mezinárodní společnosti. Náplň práce:
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 8, Zkrácený úvazek, Inzerováno včera

PRO ABSOLVENTY: ZÁKAZNICKÝ SERVIS, 23 000 Kč/měs. JSI ČERSTVÝM ABSOLVENTEM STŘEDNÍ ŠKOLY A CHCEŠ ZÍSKAT PRVNÍ PRAXI? Hledáme kandidáty na zákaznický servis pro pasivní linku. Pošli nám svůj životopis a odstartuj kariéru v mezinárodní společnosti s finančními produkty.
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 5, Plný úvazek, Inzerováno včera