Vězeňská služba České republiky Finanční účetní - zástup po dobu MD+RD

Finanční účetní - zástup po dobu MD+RD

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Soudní 988/1, Nusle
kontakt: Šandová, tel.: 261 032 106 - 8.00-12.00 hod, e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz

Finanční účetní Vazební věznice Praha - Pankrác - zástup po dobu mateřské a rodičovské dovolené (předpoklad do 2020), platové rozpětí dle zápočtu praxe 17760 - 25710 Kč. Požadujeme min. střední vzdělání s maturitní zkouškou ekonomického zaměření, min. 2 roky praxe na obdobné pracovní pozici, dobrou znalost základního účetnictví, orientaci v daňových zákonech, znalost MS Office, logické myšlení, komunikativnost, samostatný odborný a systematický přístup k plnění pracovních úkolů, ochotu se trvale vzdělávat, týmovou spolupráci. Znalost finančního hospodaření organizačních složek státu, rozpočtové skladby a finanční kontroly při správě veřejných příjmů a veřejných výdajů vítána.Pracovní doba: pondělí - čtvrtek 07,00 hod. - 15,45 hod., pátek 07,00 hod. - 14,30 hod., podnikové stravování, 25 dnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna.Kontakt: pí Šandová, tel.: 261 03 21 06 + strukturovaný životopis na e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz
Volné místo finanční účetní - zástup po dobu md+rd pro lokalitu Praha.

Požadavky
Práce s PC, Ekonomika, Jiné

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Finanční účetní - zástup po dobu MD+RD

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: Soudní 988
Město: Praha
PSČ: 140 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Šandová
E-mail: Šandová
Telefon: +420 261 032 106

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky