Manažer/ka stravovacího úseku

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Manažer/ka stravovacího úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba formou krátký x dlouhý týden, služby v rozmezí 7:00-20:00hod. Požadujeme: znalost hotelového a stravovacího provozu, orientaci na hosta, dobré komunikační schopnosti, samostatnost a spolehlivost. Znalost německého jazyka podmínkou, další světový jazyk výhodou. Předchozí praxe na obdobné pozici a ve vedení kolektivu výhodou. Preferujeme počítačové znalosti Word, Excel, Outlook. Nabízíme: pozici manažera/ky v hotelovém provozu, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, možnost dalšího vzdělávání a jazykových kurzů hrazených zaměstnavatelem, motivační odměny, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na penzijní a životní pojištění. V případě potřeby pomůžeme zajistit ubytování. Kontakt pro zájemce: telefonicky v pracovní dny od 10:00-13:00hod, e-mailem anebo osobně na adrese Hotel Monty, Příkrá 218/4, 353 01 Mariánské Lázně v pracovní dny od 10:00-13:00hod.
Volné místo manažer/ka stravovacího úseku pro lokalitu Mariánské Lázně.