manažer, hypoteční specialista, finanční poradce, pracovník call centra

  • Brno

Pracovní místo ( manažer, hypoteční specialista, finanční poradce, pracovník call centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: GteamBrno@email.cz.
F&P Consulting a.s. Praha - Gteam Pardubice
Připravuje od ledna 2017 otevřít Oblastní ředitelství v Brně. Pro toto nové OŘ hledáme nové kolegy na pozice: manažer, bankovní a hypoteční specialista, finanční poradce, pracovník call centra.
Co od Vás očekáváme:
velmi dobré komunikační schopnosti, obchodní ambice, orientaci na výsledek, zodpovědný přístup a trestní bezúhonnost. Uvítáme odborníky s dlouholetou praxí, nováčky zaškolíme.
Nabízíme:
zajímavé finanční ohodnocení, silné zázemí a profesionální podpora, Call centrum, hypooperátor, odborné vzdělávání, karierní růst.
Volné místo manažer, hypoteční specialista, finanční poradce, pracovník call centra pro lokalitu Brno.