Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Betonář - železobetonář na stavební projekty

Pracovní místo ( Betonář - železobetonář na stavební projekty ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme betonáře - železobetonáře na stavební projekty.
Požadujeme: ochotu cestovat po celé ČR, praxi v oboru, samostatnost, spolehlivost a pečlivost
Nabízíme: stabilitu, solidnost, dobrou partu, širokou škálu zaměstnaneckých benefitů - 5 týdnů dovolené, příspěvky na lázeňské pobyty, zaměstnanecké ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality

Další volná místa

Automotive Researcher with ENGLISH, other language is a plus Exciting role suitable for English speakers and CAR lovers!
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno dnes

Senior Accountant/ Controller One of the largest oil producers in its industry, this company has been conducting business for 25 years. Each day, this company’s energy products are consumed worldwide to improve people’s and businesses’ quality of life. With a mission of ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

ACCOUNT MANAGER, Prague 1 Are you any experience as an Account management or account servicing? Are you fluent in English and do you want to work in an international environment? Send us your CV then! Your main responsibilities will be:
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit