HOCHTIEF CZ a. s.

Betonář - železobetonář na stavební projekty

Odeslat

Pracovní náplň
Hledáme betonáře - železobetonáře na stavební projekty. Požadujeme: ochotu cestovat po celé ČR, samostatnost, spolehlivost a pečlivost
Nabízíme: stabilitu, solidnost, dobrou partu, širokou škálu zaměstnaneckých benefitů - 5 týdnů dovolené, příspěvky na lázeňské pobyty, zaměstnanecké akce, životní pojištění, penzijní připojištění a další.
vstřícný přístup a dobré pracovní podmínky
Kontakt: telefonicky - 8:-16:00, emailem, osobně - Chýnovská 714, 391 11 Planá nad Lužnicí.
Volné místo betonář - železobetonář na stavební projekty pro lokalitu Planá nad Lužnicí.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Betonář - železobetonář na stavební projekty

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: HOCHTIEF CZ a. s.
Ulice: Chýnovská 714
Město: Planá nad Lužnicí
PSČ: 391 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Kopecká
E-mail: katerina.kopecka@hochtief.cz
Telefon: +420 257 406 111,606 750 452

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HOCHTIEF CZ a. s.