MANAŽER PRODEJE

  • Liberec

Pracovní místo ( MANAŽER PRODEJE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- vyhledávání a rozvoj nových obchodních příležitostí u stávajících a nových zákazníků (firemní segment)
- péče o portfolio zákazníků a partnerů
- tvorba a rozvoj dobrých vztahů s kontaktovanými osobami
- vyjednávání oboustranně výhodných obchodních podmínek
- realizace návštěv u stávajících i potenciálních zákazníků
Požadavky:
- obchodní a organizační dovednosti
- základní technické znalosti strojírenství a/nebo energetiky
- min. SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
- komunikativnost, schopnost týmové spolupráce, flexibilita
- aktivní znalost práce s PC (MS Office)
- řidičský průkaz skupiny B podmínkou
Nabízíme:
- práci v úspěšné dynamické společnosti
- stabilita pracovního týmu
- dobré pracovní podmínky a ohodnocení
- zaměstnanecké benefity, firemní akce
- možnost dalšího vzdělávání a seberealizace
- 25 dní dovolené
Volné místo manažer prodeje pro lokalitu Liberec.