TECHNIK PŘÍPRAVY VÝROBY A OPTIMALIZACE OSAZOVACÍCH STROJŮ

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNIK PŘÍPRAVY VÝROBY A OPTIMALIZACE OSAZOVACÍCH STROJŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

HOKAMI CZ, s.r.o. je firma vyrábějící špičkovou elektroniku.
Do našeho teamu hledáme vhodné uchazeče na pozici technologa osazovacích automatů a osazování SMD. Pracujeme s nejmodernějšími stroji na trhu.
Pracovní náplň: programování osazovacích linek, kontrola dodržování technologických postupů, optimalizace a příprava programů pro osazovací automaty SMD
Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, znalost práce na PC
Nabízíme: zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí nejmodernějších technologií, příjemné pracovní zázemí v nových firemních prostorách, zaměstnanecké benefity, adekvátní finanční ohodnocení
Váš životopis prosím zašlete e-mailem na adresu Josef.suska@hokami.cz
Volné místo technik přípravy výroby a optimalizace osazovacích strojů pro lokalitu Liberec.