Lékař/ka se specializovanou způsobilostí v základním oboru cévní chirurgie

  • Brno

Pracovní místo ( Lékař/ka se specializovanou způsobilostí v základním oboru cévní chirurgie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Chirurgická klinika, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme:

Lékaře/ku

Počet volných míst: 1

Požadavky:
• ukončené VŠ vzdělání na LF v oboru všeobecné lékařství
• způsobilost k výkonu lékařského povolání v souladu se zákonem č. 95/2004., v platném znění
• specializovaná způsobilost v základním oboru cévní chirurgie
• morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:
• práci v perspektivním kolektivu a tvůrčím prostředí
• možnost dalšího rozvoje
• možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: dohodou

Kontaktní osoba: profesní životopis zasílejte na adresu zástupce přednosty Chirurgické kliniky MUDr. Rovného, MBA, e-mail: rovny.ivo(zavinac)fnbrno.cz
Volné místo lékař/ka se specializovanou způsobilostí v základním oboru cévní chirurgie pro lokalitu Brno.