Fakultní nemocnice Brno Lékař/ka se specializovanou způsobilostí v základním oboru cévní chirurgie

Lékař/ka se specializovanou způsobilostí v základním oboru cévní chirurgie

Odeslat

Pracovní náplň
Fakultní nemocnice Brno, Chirurgická klinika, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme:

Lékaře/ku

Počet volných míst: 1

Požadavky:
• ukončené VŠ vzdělání na LF v oboru všeobecné lékařství
• způsobilost k výkonu lékařského povolání v souladu se zákonem č. 95/2004., v platném znění
• specializovaná způsobilost v základním oboru cévní chirurgie
• morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:
• práci v perspektivním kolektivu a tvůrčím prostředí
• možnost dalšího rozvoje
• možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: dohodou

Kontaktní osoba: profesní životopis zasílejte na adresu zástupce přednosty Chirurgické kliniky MUDr. Rovného, MBA, e-mail: rovny.ivo(zavinac)fnbrno.cz
Volné místo lékař/ka se specializovanou způsobilostí v základním oboru cévní chirurgie pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař/ka se specializovanou způsobilostí v základním oboru cévní chirurgie

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Fakultní nemocnice Brno
Ulice: Jihlavská 340
Město: Brno
PSČ: 625 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Jana Navrátilová
E-mail: Mgr. Jana Navrátilová
Telefon: +420 532 232 667

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Fakultní nemocnice Brno