Lékař/ka - intenzivista

  • Brno

Pracovní místo ( Lékař/ka - intenzivista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Neurochirurgická klinika, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme:

Lékaře/ku – intenzivistu

Počet míst: 1

Požadavky:
• ukončené VŠ vzdělání na LF
• specializovaná způsobilost v oboru intenzivní medicína nebo v oboru anesteziologie a intenzivní medicína (pro práci na JIP)
• nostrifikace diplomu o dosažené specializaci a Uznání způsobilosti k výkonu povolání lékaře na území ČR, doklad o povolení k pobytu (v případě zájemců – cizinců o pracovní místo) v souladu s částí 7 zákona č. 95/2004 Sb., v platném znění
• morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:
• práci v perspektivním kolektivu
• možnost dalšího rozvoje
• možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: dohodou

Kontaktní osoba: Profesní životopis zasílejte na adresu zástupce přednosty Neurochirurgické kliniky MUDr. Viléma Juráňě, Ph.D., e-mail: Juran.Vilem@fnbrno.cz, telefon: 532 233 752.
Volné místo lékař/ka - intenzivista pro lokalitu Brno.