Specialista privátního bankovnictví

  • Brno

Pracovní místo ( Specialista privátního bankovnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Lukáš Křetínský mobil: 725 256 868 email: lukas.kretinsky@bcas.cz
Do nově připravovaného obchodního místa BrokerPOINT v centru Brna hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici: Specialista privátního bankovnictví BrokerPOINT Náplň práce: Plánování a realizace akviziční činnosti s cílem rozšířit portfolio klientů obchodního místa Poskytování vysoce kvalitního a profesionálního poradenství Identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení Zpracování klientské dokumentace Budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty Péče o akvizicí získané portfolio klientů Odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru Praxi v oblasti péče o klienty a prodeje služeb Profesionální vystupování, prezentační a organizační schopnosti Vynikající prodejní a komunikační dovednosti Mobilitu a časovou flexibilitu Znalost bankovních produktů Nabízíme: Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení Plat od 25 000 Kč Nástup možný ihned Systém odměňování navázaný na Vaše obchodní úspěchy Zodpovědnou a zajímavou práci na plný pracovní úvazek
Volné místo specialista privátního bankovnictví pro lokalitu Brno.