PRACOVNÍK LOGISTIKY S FJ - ZÁKAZNICKÝ SERVIS

  • Písek

Pracovní místo ( PRACOVNÍK LOGISTIKY S FJ - ZÁKAZNICKÝ SERVIS ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme
Min. SŠ vzdělání
Velmi dobrou znalost FJ (+AJ výhodou)
Znalost MS Office, SAP výhodou
Komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost

Náplň práce
Komunikace se zákazníkem
Příjem předpokladů a objednávek zákazníků a jejich zpracování do SAP
Udržování aktuálních informací na zákaznických portálech
Objednávky dopravy pro expedice, kontrola plnění expedic
Zpracování statistických indikátorů
Úpravy příslušné dokumentace (úvodní listy, balicí předpisy, …)
Řízení logistických reklamací

Nabízíme
Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 20 let v ČR
Nástupní mzdu 21 000 - 23 000Kč
13. mzda - 15 000Kč ročně
Odměna za podíl na HV až 1 600Kč měsíčně
Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně
Stravování přímo v závodě (18-24Kč menu)
Volné místo pracovník logistiky s fj - zákaznický servis pro lokalitu Písek.