Asistentka

  • Brno

Pracovní místo ( Asistentka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zaujala Vás tato nabídka, zašlete nejdříve svůj životopis včetně fotografie a motivační dopis na email: reditel@k-11.cz, následně Vás budeme kontaktovat. Těšíme se na případnou spolupráci Vámi, team Kliniky K 11.
Asistentka ředitele, recepční

Nadstandartní stomatologická Klinika K 11, s více jak dvacetiletou tradicí v Brně, přijme asistentku ředitele, recepční.

Koho hledáme:
Hledáme osobnost, která je vysoce flexibilní, komunikativní, je schopná práce v týmu, je zručná, má všeobecný rozhled, příjemné vystupování, chce na sobě dále pracovat a rozvíjet se.

Co požadujeme:
Minimálně vyšší odborné vzdělání (DiS.), uživatelskou znalost výpočetní techniky (MS Windows, kancelářské programy), aktivní znalost AJ nebo NJ a vysoce proaktivní přístup.

Co nabízíme:
Náročnou, ale atraktivní práci v mladém kolektivu, jistotu zaměstnání v nadstandardním zdravotnickém zařízení, pravidelná školení, příspěvek na reprezentaci, mobilní telefon i pro soukromé účely.
Volné místo asistentka pro lokalitu Brno.