Obchodník/ce

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail: prace@dekameron.cz
Při osobním kontaktu životopis s sebou

Hledáme obchodního zástupce-záskupkyni pro ČR do rozšiřujícího se obchodního týmu ve společnosti s desetiletou historií.

Požadujeme SŠ/VŠ, komunikativnost, orientaci na zákazníka, reprezentativní vystupování, empatie, schopnost pracovat samostatně i v týmu, zodpovědnost, aktivitu, časovou flexibilitu, znalost práce na PC na uživatelské úrovni, pozitivní přístup k zákazníkům i kolegům, morální bezúhonnost, ŘP sk. B.

Výhodou je praxe v obchodní činnosti a znalost polygrafie, ale uvítáme i talenty s komunikačními dovednostmi, které předčí zkušenosti.

Nabízíme základní fixní plat, provize z prodeje, přátelskou atmosféru v týmu a mladý kolektiv
Nástup dle dohody
Volné místo obchodník/ce pro lokalitu Brno.