Kadeřníci

Pracovní místo ( Kadeřníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, následné prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
Pracovní úvazek 30-40hod týdně.
Základní mzda při plném úvazku 13400 Kč, + prémie dle pracovního výkonu.
Při zkráceném úvazku je základní mzda 80,50 Kč na hodinu.
Přijímame i absolventy s vyučním listem v ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Stavební dělník Požadavky: vzdělání nerozhoduje, ŘP sk. B, flexibilita Popis práce: PP na dobu neurčitou, fyzicky náročná práce na stavbách po celé ČR Kontakt: Alán Tomáš, tel: 728 033 352, e-mail: alan.tom@seznam.cz Volné místo stavební dělník pro lokalitu Vyškov.
TOMERO s.r.o. Vyškov, Inzerováno včera

Ošetřovatel hospodářských zvířat, traktorista, strojník Místo výkonu práce: Farma ŽV Šumvald, Středisko ŽV Šumvald, budova pozemku 517/2. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Požadujeme: Výuční list. Praxe výhodou, nikoliv podmínkou. Řidičský průkaz skupina B, T, průkaz obsluhy ...
ÚSOVSKO AGRO s.r.o. Šumvald, Inzerováno včera

Manipulační dělník Pracoviště: Olomoucká č.p. 1001, Velká Bystřice. Doba určitá na 1 rok, zkušební doba 3 měsíce. Požadujeme znalost RJ slovem i písmem, průvodky a popisy zboží v RJ, po vychystání zboží tvořit popisy a průvodky v RJ. Kontakt je možný POUZE e-mailem ...
EGT Express CZ s.r.o. Velká Bystřice, Inzerováno včera