Vedoucí skladu - vykupovač

  • Kladno

Pracovní místo ( Vedoucí skladu - vykupovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
úplné středoškolské vzdělání nebo vyučen s maturitou
řidičské oprávnění skupiny B, bezúhonnost, organizační schopnosti
časovou flexibilitu, komunikativnost a příjemné vystupování
kreativitu, průkaz VZV výhodou
Popis činnosti:
komunikace se zákazníky, přejímka materiálu , třídění materiálu
příprava materiálu k expedici, práce na PC (zadávání dat do systému Recy)
kontroly provozu dle provozního řádu, řízení malého kolektivu pracovníků (1 až 2)
rozvíjení činností nevyužitých částí provozu s velkým potenciálem
Nabízíme:
mobilní telefon, penzijní připojištění
Volné místo vedoucí skladu - vykupovač pro lokalitu Kladno.