Vydavatelství Paprsek s.r.o.

telefonní operátoři - péče o stávající zákazníky

Odeslat

Pracovní náplň
uživatelská znalost práce na PC; příjemný hlasový projev; čistý trestní rejstřík; ochota vzdělávat se; možnost i práce z domova; první měsíc na dohodu o provedení práce, pak možnost zaměstnání na hlavní pracovní poměr;
Volné místo telefonní operátoři - péče o stávající zákazníky pro lokalitu Jindřichův Hradec.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: telefonní operátoři - péče o stávající zákazníky

Minimální požadavky vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Telemarketing
Pozici nabízí: Vydavatelství Paprsek s.r.o.
Ulice: U Plovárny 484
Město: Jindřichův Hradec
PSČ: 377 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Václav Raišl
E-mail: Václav Raišl
Telefon: +420 776 821 821

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vydavatelství Paprsek s.r.o.