marketingový specialista prodeje

  • Tachov

Pracovní místo ( marketingový specialista prodeje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce Husitská č.p. 49
347 01 Tachov

prac. doba od 8.30 hod.,
Vzhledem k rozvoji společnosti hledáme nové kolegy/ně na pozici Marketingový specialista.
Náplní práce je prezentace svěřených služeb po telefonu a následném uzavírání objednávek. Hlavním požadavkem je komunikativnost, vstřícnost, otevřenost a schopnost učit se novým věcem. Vzhledem k tomu, že jsme veselý pracovní kolektiv, tak hledáme stejně veselé kolegy/ně.
Nový kolega/yně projde podrobným školením, kde se vše naučí a zaučí, toto celé školení je hrazeno zaměstnavatelem.

Požadavky:
- Dobré komunikační dovednosti
- Zodpovědnost
- Vstřícnost
- Předchozí praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:
- Fixní plat + bonusy
- Jednosměnný provoz Po-Pá
- Kancelářská pozice na HPP
- Zaměstnanecké benefity
- Týdenní a měsíční odměny

Obracejte se na personální oddělení, p. Badalíková Kristýna, tel.: 731 118 987, e-mail: tachov@isccz.eu
Volné místo marketingový specialista prodeje pro lokalitu Tachov.