OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO ÚSTECKÝ A STŘEDOČESKÝ KRAJ

  • Most

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO ÚSTECKÝ A STŘEDOČESKÝ KRAJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Firma Vamiro Most s.r.o. nabízí pracovní místo na pozici - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO ÚSTECKÝ A STŘEDOČESKÝ KRAJ
Obchodní zástupce převážně pro středočeský region.
Péče o stávající klientelu, zároveň oslovení nových zákazníků.
Požadujeme
- SŠ vzdělání s maturitou - podmínka 2 roky praxe v oboru Obchodního zástupce
- Bez maturity - 4 roky praxe v oboru Obchodního zástupce
- velmi dobrá znalost práce na PC, ŘP skupiny B (podmínkou)
- velmi dobrý písemný projev, výborné komunikační schopnosti, samostatnost a reprezentativní vystupování
Nabízíme
Nástupní mzda 30.000 Kč - 60.000,- Kč
Další finanční ohodnocení dle pracovních výsledků.
V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis
(fotografie! výhodou) na adresu: info@vamiro-most.cz nebo tel. číslo 720 965 710.
Možnost nástupu - IHNED!
Volné místo obchodní zástupce pro ústecký a středočeský kraj pro lokalitu Most.