POMOCNÍK/-ICE V KUCHYNI

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( POMOCNÍK/-ICE V KUCHYNI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou do 31. 8. 2017 s možností prodloužení, nástup možný od 2. 1. 2017 nebo dle dohody
- Požadujeme: min. ZŠ vzdělání, vyučení v oboru kuchař výhodou; bezúhonnost; zdravotní (potravinářský) průkaz; zdravotní způsobilost; samostatnost; pečlivost; časovou flexibilitu; výkon práce dle kompetencí daných vyhláškou, schopnost kolektivní spolupráce
- Nabízíme: stabilní zázemí veřejného poskytovatele registrovaných sociálních služeb; benefity dle plánu péče o zaměstnance; příjemné pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení
- Přihláška musí obsahovat: životopis, doklad o dokončeném vzdělání, výpis z rejstříku trestu ne starší 3 měsíce
- Příjem přihlášek do 14. 12. 2016
- Kontaktní osoba: Chaloupková Kristina, tel.: 495 405 313 (volat Po-Pá 9:00 - 14.00), e-mail: kchaloupkova@ddhk.cz
Volné místo pomocník/-ice v kuchyni pro lokalitu Hradec Králové.