Uklízečka

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Uklízečka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

• Náplň práce: Provádí úklid budovy a okolí v souladu s bezpečnostními a vnitřními předpisy. Vyplňuje záznamy o provedeném úklidu do příslušných formulářů. Plní další funkce a činnosti ve spojitosti s úklidem prostor závodu a jeho okolí. Dbá na pořádek na svém pracovišti. Je odpovědná za provedenou práci na přiděleném úseku a za svěřené prostředky.• Požadujeme: Střední odborné vzdělání s výučním listem. Ochota práce ve směnném provozu. Spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu. Dobrý fyzický stav.• Nabízíme: Stabilní a perspektivní práce v mezinárodní společnosti. Odpovídající mzdové ohodnocení. Zaměstnanecké benefity. Příjemné pracovní prostředí.• Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na adresu společnosti nebo na email: klara.pokorna@teleflex.com.
Volné místo uklízečka pro lokalitu Žďár nad Sázavou.