Laborant - ka

  • Bruntál

Pracovní místo ( Laborant - ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46c
POŽADAVKY
SŠ se zaměřením na analytickou chemii
praxe min. 2 roky
znalost systému ISO 9001, SVP vítána
laboratorní zručnost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilita, práce v týmu
občasné odpolední směny v provozu ranní - odpolední

HL. NÁPLŇ PRÁCE
samostatné provádění chemických a analytických prací dle předepsaných kontrolních, pracovních, standardních operačních postupů.
odborné práce při používání instrumentální a testovací techniky. Měření na přístrojích ICP, AAS, automatické titrátory apod.
kontrola a kalibrace používaných přístrojů dle předepsaných postupů a vzorkování materiálů.
znalost práce na PC - záznam výsledků do elektronického laboratorního systému.

NABÍZÍME
práci v perspektivní expandující společnosti, dlouhodobou jistotu práce a výdělku, moderní prostředí
nástupní mzda od 95,- Kč/hod., v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče
firemní benefity:
- měsíční motivační odměny ve výši 8% tarifní mzdy
- roční prémie
- příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, a jiné
- možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele

DRUH PRACOVNÍHO POMĚRU: na dobu určitou 1 rok, s 3-měsíční zkušební dobou, plný pracovní úvazek

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: ihned nebo po dohodě

měsíční motivační odměna roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a jiné
Hlásit se na