Strojírenský technik

  • Karviná

Pracovní místo ( Strojírenský technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
- zodpovědnost za přípravnou fázi výroby nových produktů a také administrativa změn stávajících výrobků
- na základě zadání od mateřské společnosti určit harmonogram projektu od jeho schválení po ostrou výrobu nového produktu (spolupráce s odběratelem)
- kontrola průběhu zkušební výroby
- příprava dokumentů o cenách materiálu od dodavatelů a o cenách hotových výrobků pro zákazníka
- evidence změn cen v SAP
- kalkulace výrobních nákladů

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ technického směru (nejlépe strojní zaměření)
- porozumění technické dokumentaci
- základní znalost Aj
- znalost MS Excel
- ochota jezdit na služební cesty
- řidičský průkaz sk. B

Výhodou:
- zkušenost s prací v technických oborech
- zkušenost s analýzou dat
- praxe ve strojírenském, případně automobilovém průmyslu

Nabízíme:
- práci, kde můžete být platným členem týmu
- firmu, které se daří a kde je tým lidí, který chce svou práci dělat stále lépe
- dobrý pocit z toho, že se Vaše nápady realizují
- a také zaměstnanecké výhody (dovolená navíc, cílové odměny, kurzy Aj, stáže v zahraničí, osobní ohodnocení, životní pojištění, dotované firemní stravování, zaměstnanecké slevy a další)
- pracovní poměr i s možností prodloužení na dobu neurčitou

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis s fotografií v českém a anglickém jazyce.
Volné místo strojírenský technik pro lokalitu Karviná.