Servisní technik (oprava elektroniky)

  • Horní Slavkov

Pracovní místo ( Servisní technik (oprava elektroniky) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- telefonicky Ing. Václav Král 730 630 611
- e-mailem: Info@eokv.cz

Nabízíme:
- zajímavou a pestrou pracovní náplň s možností dodatečného vzdělávání v oboru elektro.

Náplň práce:
- rozebírání čištění skládání elektrických strojů a přístrojů, pájení, výměna součástek na
deskách plošných spojů. Pájení a lisování konektorů.

Požadavky:
- Manuální zručnost, schopnost soustředit se na danou práci, technické myšlení.
- praxe v oboru vítána.

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky, týden dovolené navíc, možnost individuálně upravovat pracovní dobu včetně možnosti domluvit si volno, když je potřeba.

Pracovní doba: 08:00-16:00 hodin

Místo výkonu práce: H.Slavkov
Volné místo servisní technik (oprava elektroniky) pro lokalitu Horní Slavkov.