Technik rostlinné výroby, agronom

  • Suchdol

Pracovní místo ( Technik rostlinné výroby, agronom ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zemědělská společnost PIAS Suchdol, a.s. se sídlem v Dobřeni č.p.94, 284 01 Kutná Hora hledá zájemce na pozici odborného technika rostlinné výroby se znalostí polní výroby a pěstování rostlin. Praxe v oboru vítána. Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání, časovou flexibilitu, ochotu dalšího vzdělávání, ŘP sk. B, výhodou ŘP sk. T. Nástupní plat dle dosaženého vzdělání, praxe a schopností od 20 000 Kč/měs., po zapracování až 30 000 Kč/měs. Nástup dle dohody.
Nabízíme: možnost odborného rozvoje, stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění.
V případě zájmu pište na uvedený e-mail.
Místo výkonu práce: Dobřeň 94
Volné místo technik rostlinné výroby, agronom pro lokalitu Suchdol.