Pracovník/ice teplé kuchyně

  • Žiželice

Pracovní místo ( Pracovník/ice teplé kuchyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: vzdělání v oboru kuchař výhodou ne podmínkou, praxe na obdobné pozici vítána,
flexibilita,ochota učit se novým věcem, pracovitost a spolehlivost

Pracovní náplň- příprava vstupních surovin,, krájení, zpracování, smažení, pečení, balení, mražení, pomocné práce v teplé kuchyni, výroba polévek, 12-ti hodinové směny ( ranní 6:00 – 18:00 / noční 18:00 – 6:00 )

Nabízíme - zaměstnancům bez absencí vyplácíme 13. plat 2x ročně, zaměstnancům po zkušební lhůtě poskytujeme příspěvek až do výše 5 000,- Kč na stěhování, příplatek za dochvilnost
1 000,- Kč vyplácíme těm, kteří odpracovali plánovaný počet směn, příplatek až 5 000,- Kč za přivedení kolegy, zájemcům poskytujeme dotované ubytování v blízkosti ve firemní ubytovně hotelového typu, v rámci péče o zdraví zaměstnanců poskytujeme poukázky na preventivní rehabilitační masáže, příplatek za dopravu
Volné místo pracovník/ice teplé kuchyně pro lokalitu Žiželice.