MIKAPA plus,s.r.o.

Mechanici - opraváři zemědělských strojů

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu: Praha
Kontakt: Ing. Karel Jílek, tel.: 603 817 722 (8-14 hod), e-mail: k.jilek@mikapaplus.cz, popř. na adrese sídla (8-14 hod)

Řidičský průkaz sk. B, výhodou sk. C
Zaměstnanecké výhody: dle odpracovaných let
Volné místo mechanici - opraváři zemědělských strojů pro lokalitu Praha.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C - výhodou

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mechanici - opraváři zemědělských strojů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: MIKAPA plus,s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Karel Jílek
E-mail: Ing. Karel Jílek
Telefon: +420 603 817 722

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MIKAPA plus,s.r.o.