Oblastní manažer, manažer týmu

  • Brno

Pracovní místo ( Oblastní manažer, manažer týmu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: GteamBrno@email.cz.
F&P Consulting a.s. Praha - Gteam Pardubice
Přijímá pro pracoviště Brno - jihomoravský kraj: Oblastního manažera, manažera týmu
Co od Vás očekáváme:
min. SŠ vzdělání s maturitou, velmi dobré komunikační dovednosti, profesionální vystupování, obchodní ambice, orientaci na výsledek, zodpovědný přístup a trestní bezúhonnost.
Náplň práce:
Zkušenosti s vedením obchodního týmu výhodou, schopnost budování a rozvoj obchodní skupiny, aktivní řidičský průkaz sk. B
Poskytování finančního poradenství, zpracování pojistných programů, hypotečních a úvěrových nabídek.
Uvítáme odborníky s dlouholetou praxí v oboru finanční poradce, hypoteční specialista a nebo jiná obdobná pracovní pozice
Nabízíme:
velmi zajímavé finanční ohodnocení, zázemí silné společnosti, odborné vzdělávání, karierní růst.
Profesionální obchodní podpora: call centrum a hypooperátor
Volné místo oblastní manažer, manažer týmu pro lokalitu Brno.