pracovník v sociálních službách

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( pracovník v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou
- praxe v sociálních službách vítána
- čistý trestní rejstřík
- velmi dobré komunikační dovednosti
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- ochota učit se novým věcem a vzdělávat se
- přístup orientovaný na člověka
- představa o sociální službě a jejím poslání
- základní práce s MS Office a řidičský průkaz sk. B
VÝHODOU:
- kurz pracovníka v sociálních službách nebo odpovídající vzdělání dle zákona
- praxe v sociálních službách, dobré pracovní nasazení
NABÍZÍME:
- možnost osobního rozvoje, další vzdělávání
- odpovídající platové ohodnocení dané § 6 nařízení vlády č. 564/2006 Sb.
- 5 týdnů dovolené plus týden dodatkové dovolené
- stravenky (zaměstnavatel hradí část nákladů)
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
- volná místa/úvazky: 2 / 1,0 a 0,5
- rozvržení pracovní doby pro 1,0 nerovnoměrné, třísměnný nepřetržitý pracovní režim, týdenní pracovní doba 37,5 hod., včetně sobot a nedělí (ranní/odpolední/noční)
- rozvržení pracovní doby pro 0,5 úvazku rovnoměrné, jednosměnný pracovní režim, týdenní pracovní doba 20 hod., včetně sobot a nedělí (ranní/odpolední/bez nočních směn)
- nástup možný dle domluvy, ideálně během prosince 2016
- výběrové řízení je dvoukolové, v prvním kole se hodnotí zaslaný životopis a motivační dopis, v druhém kole proběhne pohovor, kterého se zúčastní pouze vybraní uchazeči
- pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok
- na životopisy zaslané pomocí robotů nereagujeme
MOTIVAČNÍ DOPIS A STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS ZAŠLETE:
- na e-mail info@chbnaplno.cz do 9. 12. 2016 do 12:00 hod.
Do předmětu e-mailu uvád