Servisní poradce - poradkyně - přijímací technik/čka autoservisu ŠKODA

  • Chrudim

Pracovní místo ( Servisní poradce - poradkyně - přijímací technik/čka autoservisu ŠKODA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Dašická 1228, Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: objednávání do servisu, příprava zakázky, příjem vozidel do servisu a jejich předání po opravě, kalkulace cen oprav, komunikace se zákazníky, pojišťovnami a firemními středisky během opravy, odpovědnost za včasné plnění a kvalitu zakázky, administrativa spojena s vyřízením zakázky vč. fakturace;
POŽADAVKY: vzdělání technického směru (automobilní, strojní). Praxe na obdobné pozici -výhodou. Dále dobrou orientaci v automobilních servisních službách, aktivní znalost práce na PC, ŘP sk. B - aktivní řidič;
NABÍZÍME: zázemí stabilní a prosperující společnosti, motivující finanční ohodnocení odpovídající výsledkům a pracovnímu nasazení, perspektivní a zajímavou práci s nejnovějšími technologiemi v automotive, jistý pracovní poměr v případě odpovídajících výsledků, firemní benefity (příspěvek na stravu, pracovní oděv a další výhody), pravidelná školení importéra ŠKODA, pracovní atmosféru založenou na vzájemné důvěře. Dále podnikové stravování, zaměstnanecké benefity, odborná školení, pracovní oděv.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá 8-17hod., e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Volné místo servisní poradce - poradkyně - přijímací technik/čka autoservisu škoda pro lokalitu Chrudim.