mechanik strojní

  • Lovosice

Pracovní místo ( mechanik strojní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň po zaškolení a zvládnutí celé problematiky:
kontrola a zajištění provozuschopnosti technologického zařízení
plánování a organizace oprav technologického zařízení prostřednictvím vybraných společností
vedení příslušné technické dokumentace, dokumentace oprav a úprav technologie
jednání s dodavateli služeb a náhradních dílů, zajišťování ND; příprava, zajištění a účast na výběrových řízeních
zadávání oprav, předávání zařízení k opravě, kontrola provedených oprav, přebírání zařízení po opravách
zpracování podkladů pro preventivní údržbu, vyhodnocování poruchovosti, návrhy na opatření
spolupráce s ostatními členy týmu údržby a výrobním úsekem
podpora investičních akcí
Požadujeme:
středoškolské vzdělání s maturitou ve strojním oboru - PODMÍNKOU
praxi v oboru strojní údržby minimálně 2 roky - PODMÍNKOU
základní znalost práce a čtení technické dokumentace (projektová, technická) - VÝHODOU
dobrou znalost práce na PC (zejména Excel a Word) - PODMÍNKOU
alespoň základní znalostí AJ s cílem dále se v jazyce zdokonalovat - PODMÍNKOU
řidičské oprávnění sk. B
Nabízíme:
Jednosměnný provoz (pondělí-pátek)
Zaměstnání ve stabilní a prosperující české společnosti
Práci s nejmodernější technologií
Prostor pro samostatnou a zodpovědnou práci a profesní růst
Motivující finanční ohodnocení a řadu zaměstnaneckých výhod včetně 5 týdnů dovolené, zvýhodněného stavování v areálu a kafetérie zaměstnaneckých benefitů
Nástup: IHNED
Smlouva: na dobu určitou 1 rok
s předpokladem prodloužení na neurčitou v případě bezproblémového
zapracování
V případě že Vás tato n