účetní/ekonom

  • Dobroměřice

Pracovní místo ( účetní/ekonom ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: 5. května 429 Dobroměřice
Firma zabývající se prodejem a servisem zemědělské techniky MASSEY FERGUSON přijme na HPP
- Účetní/Ekonom-
Nabízíme:
silné zázemí stabilní a prosperující společnosti na českém trhu
seriózní jednání prostor pro samostatnou, zodpovědnou a perspektivní práci
příležitost k odbornému rozvoji příjemné pracovní prostředí odpovídající finanční ohodnocení
Požadavky:
vzdělání SŠ/VŠ ekonomického zaměření
nutná praxe v účetnictví
znalost české účetní legislativy, znalost daní (DPPO, DPH, silniční, daň z nemovitosti) schopnost sledovat a aplikovat změny dle aktuálnosti
běžné znalosti samostatné účetní
znalost personální a mzdové agendy
účtování skladů, evidence, reporty a vyhodnocování
znalost účtování v systému HELIOS výhodou
znalost AJ nebo NJ výhodou
Osobnostní předpoklady:
samostatnost, flexibilita, pečlivost, svědomitost
rychlá orientace v problémech
schopnost týmové práce
komunikativnost a organizační schopnosti
Nabízíme:
odpovídající platové ohodnocení
fixní pracovní dobu
příjemné pracovní prostředí
prostor pro samostatnou, zodpovědnou a perspektivní práci
příležitost k odbornému rozvoji (školení)
Pracovní náplň:
kompletní samostatné účtování a daňová agenda firmy včetně roční závěrky, DPPO, reporty
vedení mzdové a personální agendy
práce s účetním systémem - nastavování, úpravy a kontrolní postupy
komunikace se státními orgány