Euroinstitut, praktická škola a odborné učiliště

administrativní asistent

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Panenský Týnec 29
obstarávání náležitostí zahraničních žáků školy
znalost AJ + alespoň jednoho z těchto jazyků - tagalok, svahilština na komunikativní úrovni
možnost ubytování
kontakt: tel.: 608807807, e-mail: pavlina.hromadkova@euroinstitut.cz
Volné místo administrativní asistent pro lokalitu Panenský Týnec.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: administrativní asistent

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Euroinstitut, praktická škola a odborné učiliště
Ulice: 29
Město: Panenský Týnec
PSČ: 439 05

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Pavlína Hromádková
E-mail: pavlina.hromadkova@euroinstitut.cz
Telefon: +420 728 241 781

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Euroinstitut, praktická škola a odborné učiliště