Obchodní konzultant

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Obchodní konzultant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme dynamicky rozvíjející se společnost s významnými zákazníky, např. Erste Group IT SK, Česká televize, CET 21 (TV NOVA), Penny Market s.r.o., HARTMANN - RICO a další.
Respektujeme osobní potřeby a čas každého zaměstnance. Nabízíme lidský přístup a práci v přátelském kolektivu. Budujeme férové prostředí, umíme přiznat chybu a poučit se z ní. Pravidelně se vzděláváme a pořádáme společné akce a výlety.
Náplň práce
o Vyhledávání a získávání nových zákazníků
o Spolupráce s obchodním týmem a týmem pro péči o zákazníky
o Spolupráce s týmem konzultantů v prodejní fázi
o Spolupráce s marketingovým oddělením na pravidelných i jednorázových akcích
o Spolupráce s vedením společnosti a manažery produktu na rozvoji a strategii
Očekáváme
o Soulad s firemními hodnotami
o SŠ/VŠ vzdělání
o Znalost oboru
o Schopnost dodat zákazníkům slíbené
o Důvěryhodné vystupování a konzistence v jednání
o Organizační inteligence
o Schopnost pochopení hodnoty čím bude zákazník měřit užitečnost
o Proaktivní přístup k práci, loajalita a flexibilita
o Chuť učit se a posouvat se dopředu
o Aktivní znalost anglického jazyka
o Dobrá znalost práce s MS Office, vyhledávání na Internetu
o Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme
o Zázemí stabilní společnosti
o Platové ohodnocení v závislosti na výkonu
o Odborné vzdělávání vycházející ze Solution a SPIN Selling, měkké dovednosti, osobní rozvoj,
koučování
o Jazykové kurzy s rodilým mluvčím
o Pružnou pracovní dobou
o 25 dní dovolené
o Stravenky
o Notebook, mobilní telefon a tarif
o Automobil
Volné místo obchodní konzultant pro lokalitu Žďár nad Sázavou.