Pracovník technické skupiny odboru správy majetku města - dělník čištění města

  • Adamov

Pracovní místo ( Pracovník technické skupiny odboru správy majetku města - dělník čištění města ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Město Adamov přijme do pracovního poměru pracovníka na tuto pracovní pozici:

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 rok. V případě osvědčení se je možné prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Jedná se o plný pracovní úvazek.

Požadavky pro přijetí:
ŘP sk. B, C - vítáno, místo vhodné i pro absolventy, zaučíme

Doporučený požadavek:
Bydliště v Adamově (vzhledem k občasné potřebě rychlé dostupnosti pro mimořádné případy a držení pohotovosti na odklízení sněhu a zimní posyp)

Platové zařazení:
od 12.950,- Kč + příplatky za držení pohotovosti v zimních měsících a další příplatky

Termín nástupu: dle dohody, leden 2017

Další požadavky: dobrý zdravotní stav, způsobilost k fyzické práci ve venkovním prostředí, manuální zručnost, spolehlivost, schopnost přizpůsobit pracovní dobu potřebám zaměstnavatele

Písemné žádosti se základními údaji o uchazeči včetně sdělení o naplnění uvedených požadavků a kontaktu na uchazeče (telefon nebo e-mail) je možno zaslat na podatelnu Městského úřadu Adamov nebo e-mailem na adresu: tajemnik@adamov.cz . Případně je možné přihlásit se i osobně u tajemnice či vedoucího odboru správy majetku města. Bližší informace podá tajemnice MěÚ PhDr. Kubenová, tel. 516 499 623, mobil 723 010 631 nebo vedoucí odboru SMM Ing. Malý, tel. 516 499 626, mobil 773 990 468.
Tato nabídka platí do doby přijetí některého z uchazečů.
Volné místo pracovník technické skupiny odboru správy majetku města - dělník čištění města pro lokalitu Adamov.