Instalatér - topenář

  • Jiřice

Pracovní místo ( Instalatér - topenář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: kvalifikační předpoklad střední vzdělání s výučním listem; zdravotní způsobilost; psychickou způsobilost; trestní a morální bezúhonnost; praxe v oboru vítána.
Nabízíme: 6 týdnů dovolené; zvýhodněné stravování; ubytovnu pro zaměstnance v areálu věznice; možnost využití sportoviště v areálu; možnost rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních
Předpokladem pro zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu, fotografie a motivačního dopisu včetně souhlasu se soustřeďováním osobních údajů. Žádosti zájemců budou posouzeny a poté případně vyzváni k zahájení přijímacího řízení.
Volné místo instalatér - topenář pro lokalitu Jiřice.