Elektromechanik

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Elektromechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Česká Lípa

Požadavky:
SOU, platné osvědčení vyhl. 50/1978 Sb. - §6 podmínkou, praxe na obdobné pozici výhodou, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, ochota pracovat, dobrý zdravotní stav.

Náplň práce: opravy a preventivní údržba.

Nabízíme: nástup možný ihned, práci v nepřetržitém provozu (12-ti hodinové směny), plný úvazek, pracovní poměr na dobu určitou až 1/2 roku, s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Zájemci nechť zasílají svůj životopis na výše uvedený mail.
Volné místo elektromechanik pro lokalitu Česká Lípa.