CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.

Přijímací technik autoservisu - Garanční technik

Odeslat

Pracovní náplň
PROFIL UCHAZEČE:
*SŠ vzdělání nebo praxi v oboru automechanik,
*časově flexibilní, komunikativní, pracovitý,
*samostatný, spolehlivý, zodpovědný,
*základní znalost PC,
*řidičský průkaz skupiny B,
*dobrý zdravotní stav,
*morální a trestní bezúhonnost,
*komunikativní znalost NJ vítána.

NABÍZÍME:
*perspektivu dlouhodobé spolupráce,
*možnost profesního vzdělání,
*práci v atraktivním prostředí značkového servisu,
*výhodné platové podmínky.

V případě zájmu a splnění našich požadavků zašlete Vaše CV.

Těšíme se na Vás!
Volné místo přijímací technik autoservisu - garanční technik pro lokalitu Domažlice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Přijímací technik autoservisu - Garanční technik

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství
Pozici nabízí: CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.
Ulice: Masarykova 570
Město: Domažlice
PSČ: 344 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Romana Malá
E-mail: Romana Malá
Telefon: +420 775 870 018

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.