Nákupčí

  • Turnov

Pracovní místo ( Nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
Nákupčí: řízený nákup
- Aktivní vyhledávání vhodných dodavatelů a zajištění následné kontraktace.
- Úzká spolupráce s technickým oddělením na přípravě nových projektů.
- Spolupráce napříč společností (technické odd. a technologie, controlling, výroba…).
- Zlepšování procesu dodavatelské sítě.
- Organizování dodávek materiálu od dodavatele do společnosti a zajištění jeho redistribuce na místo spotřeby
- Optimalizace skladů materiálu a udržování požadovaných hodnotových skladů

Požadujeme
- Vysokoškolské vzdělání ideálně technického nebo ekonomického směru.
- Min. 2 roky praxe v oblasti nákupu.
- Znalost nákupního (logistického) procesu z automotive výhodou.
- Komunikativní znalost světového jazyka (vhodná AJ, NJ).
- Organizační schopnosti, zkušenosti s obchodním jednáním výhodou.
- Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, aktivní přístup, časová flexibilita.
- Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme
- Velmi motivující finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe, založené na výsledcích.
- Dlouhodobou spolupráci a zázemí stabilní české rychle se rozvíjející výrobní společnosti.
- Příjemné pracovní prostředí založené na důvěře.
- Odborný růst a osobního rozvoje.
- Bonusy/ prémie/ příspěvky na penzijní připojištění a na stravování.
- Slevy na volání, na pojištění odpovědnosti vůči za
Volné místo nákupčí pro lokalitu Turnov.