právník

  • Brno

Pracovní místo ( právník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Statutární město Brno - Magistrát města Brna p ř i j m e do pracovního poměru na dobu určitou úředníka/úřednici (zástup za rodičovskou dovolenou) právník
s místem výkonu práce: Odbor interního auditu a kontroly MMB

Charakteristika pozice:
Výkon komplexní právní činnosti v oblasti kontroly, dozoru, interního auditu, vyřizování stížností a petic. Zabezpečení výkonu specializovaných kontrol výkonu samostatné působnosti svěřené orgánům městských částí a výkonu specializovaných kontrol u Magistrátu města Brna, příspěvkových organizací zřízených městem a orgánu města Městské policie Brno.

Bližší informace o druhu práce podá:
JUDr. Pavel Vavřík, vedoucí Odboru interního auditu a kontroly, tel. č.: 542 172 017.

Platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platová třída 10 - platový tarif od 17.100,- Kč + příplatky dle nařízení vlády).

Kvalifikační předpoklady a požadavky:
vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu - právního směru,
orientace v právních předpisech upravujících výkon kontrolní a dozorové činnosti obcí,
orientace v právních předpisech upravujících činnost obcí,
dobrá znalost práce na PC,
vysoké pracovní nasazení, odpovědnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost,
dobrý písemný projev a komunikační schopnosti.
Dále výhodou:
praxe ve veřejné správě,
běžná znalost alespoň jednoho světového jazyka (angličtina, němčina, francouzština).
Termín nástupu: prosinec 2016 - leden 2017
Předpoklady pro vz