f - plan, spol. s r.o.

projektant dopravních staveb

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky:
- min. bakalářské vzdělání; znalost programu AutoCAD; ŘP sk. B
Výhodou:
- praxe v oboru; znalost programu Allplan; znalost programu RTS (tvorba rozpočtů).
Pracovní poměr na dobu určitou, při oboustranné spokojenosti možnost pracovního poměru na dobu neurčitou.
Způsob prvního kontaktu: e-mailem: f-plan@f-plan.cz
Volné místo projektant dopravních staveb pro lokalitu Slavonice.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: projektant dopravních staveb

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: f - plan, spol. s r.o.
Ulice: náměstí Míru 460
Město: Slavonice
PSČ: 378 81

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jiří Kopr
E-mail: Ing. Jiří Kopr
Telefon: +420 384 493 323

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: f - plan, spol. s r.o.