klientský poradce - pracovník/ce na přepážce

  • Boskovice

Pracovní místo ( klientský poradce - pracovník/ce na přepážce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: péče a servis stávajících klientů s možností rozvoje obchodních vztahů u nových klientů, správa provozní pokladny, konzultace a výběr vhodných produktů dle potřeb klientů, vedení obchodních jednání na pobočce, evidence požadavků zákazníků a dalších obchodních aktivit
Očekáváme: SŠ vzdělání s maturitou a trestní bezúhonnost, uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), výborná znalost českého jazyka podmínkou (případně slovenského jazyka), příjemný hlasový projev a vystupování, praxe výhodou, energická, ale i empatická osobnost schopná zvládat stresové situace, chuť učit se novým věcem a schopnost týmové spolupráce, pečlivost, orientace na klienta, flexibilita, aktivní přístup ke svěřeným úkolům, samostatnost, zodpovědnost a loajalita vůči firmě.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecký pracovní poměr, odpovídající mzdové ohodnocení - základní mzda + odměny, nadstandardní zaměstnanecké výhody, příjemné pracovní prostředí, rozvojový systém školení, pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Zaměstnanecké výhody: Služební tel., notebook, příspěvky na stravování, PP, ŽP, nadstandardní zdravotní péče
Zaslat životopis s fotografií spolu s motivačním dopisem na mdokoupil@koop.cz. Vybraní zájemci budou pozváni na výběrové řízení. Telefonický kontakt v době 8.00-19.00 hod na č. 605 237 917.
Volné místo klientský poradce - pracovník/ce na přepážce pro lokalitu Boskovice.