ŘIDIČ SKLÁPĚČE MAN (OSMIKOLA)

Pracovní místo ( ŘIDIČ SKLÁPĚČE MAN (OSMIKOLA) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16
nabízím práci řidiče sklápěče MAN (osmikola),
Požaduji kartu řidiče, ŘP sk. C, min. praxi
Pružná pracovní doba s možností nočních směn; příplatky za víkendové směny
Zaměstnanecké výhody - sleva na pohonné hmoty do vlastního automobilu
Kontakt - telefonicky, e-mailem, osobně po předchohí ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

PLC PROGRAMÁTOR Využijte jedinečnou příležitost využít své zkušenosti a pracovat pro zajímavou mezinárodní společnost. V současnosti hledáme vhodného uchazeče na pozici: PLC PROGRAMÁTOR
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno včera

SW DEVELOPER - embedded systémy, 40 000 - 60 000 Kč/m Chcete uplatnit své pokročilé znalosti v embedded vývoji? Máme pro Vás příležitost dostat se do týmů vysoce specializovaných SW vývojářů a podílet se na vývoji softwaru pro zdravotnická zařízení.
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Nekvalifikovaný montážní pracovník v průmyslu Pracoviště: Mladeč č.p. 51. Manuální zručnost, schopnost měřit posuvným měřítkem. Řidičský průkaz skupiny B výhodou. Praxe výhodou. Po zapracování možnost pracovního poměru na dobu neurčitou. První kontakt POUZE e-mailem nebo telefonicky. Kontakt: ...
NAPO MORAVA s.r.o. Mladeč, Inzerováno před 2 dny