Obchodníci

Pracovní místo ( Obchodníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Do obchodního týmu v Jihlavě a Pelhřimově hledá nové kolegy, kteří jsou komunikativní a mají obchodního ducha. Výhodou ŘP sk. B, podmínkou trestní bezúhonnost.
Volné místo obchodníci pro lokalitu Jihlava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

PPC SPECIALISTA Požadavky: samostatnost, spolehlivost, znalost Sklik a AdWores, znalost Google Analytics, znalost cenových srovnávačů, ochota dále se vzdělávat v oboru Nabízíme: možnost pracovat s kampaněmi nejlepších klientů v oboru, práce na velkých a zajímavých ...
Alistra s.r.o. České Budějovice, Inzerováno včera

PHP A NETTE PROGRAMÁTOR/KA Hledáme posilu do programátorského teamu. Znalost PHP a Nette na dobré úrovni. Znalost OOP PHP, MySQL, CSS, Java Skript. Dobré platové ohodnocení. Práce na velkých projektech. Ochota se učit. Nabízíme: finanční bonusy. Volné místo php a nette ...

PR SPECIALISTA Jsme českobudějovická marketingová společnost se 17 zaměstnanci starající se o marketingovou správu a vývoj 50ti vybraných obchodních partnerů. Hledáme kolegu pro psaní článků, spolupráce při tvorbě a koordinaci webových stránek a přípravu ...