DOSON AZS s.r.o.

DETEKTIV/-KA OBCHODNÍHO DOMU

Odeslat

Pracovní náplň
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: min. základní vzdělání, bezúhonnost
- Výhodou: základy PC
- Kontaktní osoba: Minařík Jaroslav, tel.: 605 083 455 (Po-Pá 8:00-16:00), e-mail: nabor.doson@doson.eu

- V případě zájmu se dostavte na firemní den konaný 1. 12. 2017 v 10:00 hod. na Úřadu práce v Hradci Králové, Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové, budova B, 2. podlaží č. dveří 207 B
Volné místo detektiv/-ka obchodního domu pro lokalitu Hradec Králové.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: DETEKTIV/-KA OBCHODNÍHO DOMU

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: DOSON AZS s.r.o.
Ulice: Wonkova 1142
Město: Hradec Králové
PSČ: 500 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslav Minařík
E-mail: Jaroslav Minařík
Telefon: +420 605 083 455

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DOSON AZS s.r.o.