Řidič/-ka vnitropodnikové dopravy pro společnost JUSDA (83322)

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Řidič/-ka vnitropodnikové dopravy pro společnost JUSDA (83322) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vnitropodniková doprava materiálu mezi skladem a výrobní halou
- příjem, kontrola, evidence zboží a jeho výdej, řízení a obsluha VZV
- kontrola a záznam stavu manipulační techniky
- další operativní úkoly dle pokynů nadřízeného

Co u kandidátů/kandidátek hledáme:
- řidičské oprávnění sk. B, C, E
- oceníme předchozí zkušenost s řízením a obsluhou VZV a praxi ze skladu, ale není to podmínka
- schopnost zacházet se skenerem
- chuť do práce a časovou flexibilitu, z důvodu směnného režimu práce (3směnný provoz)
- zodpovědnost, spolehlivost a týmové chování

Co svým zaměstnancům nabízíme:
- zajímavou práci v moderním a čistém pracovním prostředí
- průměrný měsíční výdělek od 22 500 Kč
- možnost svým výkonem ovlivnit finální výši své výplaty
- 3 dny pracovního volna navíc k dovolené
- dotované závodní stravování – velký výběr jídel, myslíme i na vegetariány
- v závislosti na výsledcích společnosti roční bonus pro zaměstnance
- příspěvek na penzijní připojištění a zvýhodněné telefonní tarify
- možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání zdarma (kurzy anglického jazyka, práce na PC apod.)
- a mnoho dalších benefitů...
Volné místo řidič/-ka vnitropodnikové dopravy pro společnost jusda (83322) pro lokalitu Kutná Hora.