Pracovníci v sociálních službách - přímá obslužná péče

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Pracovníci v sociálních službách - přímá obslužná péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Diakonie ČCE - hospic CITADELA hledá vhodné PRACOVNÍKY PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE pro pracoviště hospic CITADELA ve Valašském Meziříčí.
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: odborná způsobilost - min. základní nebo střední vzdělání + akreditovaný kvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče, nebo vzdělání v sociálním či zdravotním oboru (v souladu se zák. č. 108/2006 Sb.); zdravotní způsobilost - s ohledem na charakteristiku práce (manipulace s klienty, nepřetržitý provoz, noční práce); trestní bezúhonnost; respekt ke křesťanským hodnotám; psychická odolnost; zodpovědnost, komunikativnost, trpělivost, schopnost pracovat v týmu i samostatně.
Výhodou: praxe v oboru
NÁPLŇ PRÁCE: uspokojování základních potřeb klienta - osobní hygiena, oblékání, podávání stravy, úprava lůžka, atd. Doprovázení umírajících klientů. Práce v nepřetržitém provozu (tj. včetně sobot, nedělí, svátků) podle rozvržených 12-ti hodinových denních a nočních směn.
NABÍZÍME: pracovní smlouvu na dobu určitou - možnost prodloužení. Práci na plný či zkrácený úvazek.
Nástupní mzda od 14900 Kč (závisí na dosaženém vzdělání a praxi v oboru) + zákonné příplatky, po zapracování dochází k přehodnocení mzdy. Možnost stravování v místě pracoviště. 5 týdnů dovolené.
PRVNÍ KONTAKT: Své žádosti a životopisy zasílejte e-mailem na poricka@citadela.cz nebo písemně na adresu Diakonie ČCE - hospic CITADELA, Žerotínova 1421, 757 01 Valašské Meziříčí (můžete donést i osobně na recepci). Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
ov. 15.3.
Volné místo pracovníci v sociálních službách - přímá obslužná péče pr