Investiční referent/ka - úředník/ce odboru investičního

  • Cheb

Pracovní místo ( Investiční referent/ka - úředník/ce odboru investičního ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Městského úřadu Cheb vyhlašuje výběrové řízení na obsazení 2 pracovních míst úředník/úřednice odboru investičního

Druh práce: investiční referent/ka - úředník/úřednice odboru investičního
Platová třída: 9 nebo 10 (v závislosti na dosaženém vzdělání)
Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb
Termín nástupu: 2. ledna 2017 nebo dohodou
Pracovní doba: pevná část Po+St (7:30-17:00 h), Út+Čt+Pá (8:00-14:00 h).
Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., ve znění pozdějších předpisů:
- státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR,
- věk minimálně 18 let,
- způsobilost k právním úkonům,
- bezúhonnost,
- ovládání jednacího jazyka.
Minimální požadavky úřadu:
- ukončené vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou,
- organizační a komunikační schopnosti,
- znalost problematiky projektové přípravy zejména tvorba zadávací dokumentace k investičním záměrům veřejného zadavatele, znalost rozpočtové skladby investičních záměrů ve struktuře položkových rozpočtů,
- znalost problematiky realizace staveb zejména vedení stavební dokumentace, kontrola rozpočtů, kontrola harmonogramů,
- znalost a orientace ve výkresové dokumentaci staveb, znalost a orientace v požadovaných dokladech k dokumentaci stavebních záměrů,
- rámcová znalost zákona č. 183/2006 Sb., stavební zákon, platném znění, a prováděcí vyhlášky ke stavebnímu zákonu,
- dobrá uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, Internet).
Výhodou:
- znalost práce v systému GINIS,
- řidičské oprávnění skupiny B,
- praxe v územní samosprávě,
- rámc