Cukrář/ka

Pracovní místo ( Cukrář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: 5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: od 25.000,- Kč (nástupní plat). Pracovní doba: krátký x dlouhý týden v rozmezí 6:00-20:00 h (v době 14:30-17:00 h pauza). ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

CUKRÁŘ/KA Kontakt:předem telefonicky 7-15 hod (352511108, 352511100) Vítáme vyučení v oboru nebo zkušenosti s výrobou cukrárenských výrobků. Základní předpoklad je dobrý zdravotní stav a čistý rejstřík trestů. Uvedená mzda + prémie podle počtu vyrobených ...
Bohemia - lázně a. s. Karlovy Vary, Inzerováno včera

Cukrář/ka výkon práce Louny -Smetanova 1327 Louny Do cukrárny a kavárny u Telecomu v Lounech hledáme cukrářku do výroby. Místo výkonu práce Smetanova 1327, Louny. Požadujeme samostatnost a především ochotu danou profesi vykonávat. Vyučení v oboru je ...
Jiří Stárek Louny, Inzerováno před 5 dny

CUKRÁŘ/KA CUKRÁŘ/KA Kontakt: p. Jaroslav Blažek MBA, e-mail: blazek@edengroup.cz Volné místo cukrář/ka pro lokalitu Karlovy Vary.
EDEN GROUP a.s. Karlovy Vary, Inzerováno před 6 dny