Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s.

Cukrář/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: 5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 17.000,- Kč (nástupní plat) až 20.000,- Kč. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden v rozmezí 6:00-20:00 h (v době 14:30-17:00 h pauza). Požadujeme: vzdělání v příslušném oboru, praxe v oboru nejméně 3 roky, spolehlivost, snaha učit se novým trendům, profesionalita, kreativita, loajalita, aktivní přístup k potřebám klientů. Nabízíme: zvláštní prémie, podnikové stravování, pracovní podmínky v příjemném hotelovém prostředí s celosezónní obsazeností, možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, zlevněné vstupenky do Aquafora, příspěvek na dětskou letní rekreaci dětí zaměstnanců, odměny za jubilea. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-16:00 h; pí. Pechrová na tel. č. 734 421 479 či pí. Franke na tel. č. 735 747 956) anebo e-mailem (lenka.pechrova@pawlik-aquaforum.cz či eva.franke@pawlik-aquaforum.cz).
Volné místo cukrář/ka pro lokalitu Františkovy Lázně.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 11. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Cukrář/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s.
Ulice: 5. května 106
Město: Františkovy Lázně
PSČ: 351 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Pechrová
E-mail: Lenka Pechrová
Telefon: +420 734 421 479

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s.