nástrojař pro servis forem

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( nástrojař pro servis forem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS ZASÍLEJTE na e-mail: podatelna@slechtasro.cz;
Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání technického směru (ideálně nástrojař); prokazatelná praxe v obdobné pozici (zkušenosti s opravami a údržbou forem); znalost funkce celku a jednotlivých částí vstřikovacích nástrojů; odpovědnost k termínům, postupům, k zákazníkovi; ochotu cestovat k zákazníkovi, i do zahraničí; ŘP skup. B; pozitivní poměr k prováděné práci a loajalitu k firmě; flexibilitu a ochotu se dále zdokonalovat v oboru;
Náplň práce:
- provádění preventivních údržeb vstřikovacích forem; demontáž, montáž nástrojů pro vstřikování plastů až do hmotnosti 25 tun; precizní a jemné práce při lícování formy; opravy nástrojů, přestřiků, např. hran a dělících rovin; znalost tušírovacích prací a obsluhy tušírovacího lisu; poradenství, konzultace a komunikace se zákazníkem a interně napříč odděleními;
Nabízíme:
- zaměstnání na HPP - při nástupu na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou; možnost samostatného rozhodování a organizování práce; zázemí zavedené společnosti, jež je na špičce ve svém oboru; možnost ubytování nebo příspěvku na dopravu;
každoroční valorizace mzdy nebo její růst na základě dosahovaných výsledků ; 13.plat; řadu zaměstnaneckých výhod (benefity, firemní jazykové kurzy, příspěvky na pojištění, na stravování, firemní akce atd.); příležitost osobního růstu při kontaktech se zákazníky, s partnery, s odborníky z oboru;
Volné místo nástrojař pro servis forem pro lokalitu Jindřichův Hradec.