právník/právnička junior (vhodné pro absolventy)

  • Lovosice

Pracovní místo ( právník/právnička junior (vhodné pro absolventy) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR hledá vhodné kandidáty na tuto pozici:
PRÁVNÍK / PRÁVNIČKA junior (vhodné pro absolventy)
Náplň práce:
. Zodpovědnost za soulad činnosti firmy s právními předpisy.
. Poskytování interního právního poradenství ve všech oblastech práva.
. Zpracování právních rozborů a stanovisek.
. Spolupráce s tvorbou vnitropodnikových dokumentů.
. Tvorba a připomínkování návrhů smluv včetně účasti na obchodních jednáních, revize stávajících dokumentů.
. Zastupování společnosti v řízení před soudy, rozhodci a rozhodčími soudy, v insolvenčních exekučních a správních řízení.
. Sledování změn právní úpravy a jejich následná implementace.
. Vedení a archivace příslušné agendy.
Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana).
Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný význam.
Dokument je platný od 20.3.2015
Požadujeme:
. Ukončené VŠ vzdělání v oboru práva.
. Orientace v právní úpravě.
. Komunikační, vyjadřovací schopnosti a kvalitní písemný projev.
. Znalost AJ či NJ slovem i písmem (vč. právních pojmů), NJ výhodou.
. Samostatnost, spolehlivost, loajalitu, diskrétnost, etické chování.
. Orientace na výsledek a kvalitu, myšlení v souvislostech a odolnost proti stresu.
. Znalost práce na PC (MS Office, Internet, ASPI).
. ŘP sk. B.
Nabízíme:
. Zázemí silné společnosti.
. Motivující finanční ohodnocení.
. Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje.
. Možnost odborného, jazykového nebo manažerského vzdělávání
. Zajímavý balíček firemních benefitů (dovolená navíc, penzijní pojištění, podpora vzdělávání, slevy u obch