DAKO Brno, spol. s r.o.

Formíř/truhlář

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání vyučení, předchozí praxe v podobném oboru výhodou, aktivní přístup, fyzická zdatnost, pečlivost, ochota pracovat, ochota učit se novým věcem
Popis práce: řezání betonářské překližky na formátovací pile, příprava a měření forem pro výrobu betonových prefabrikátů, úprava forem a jejich kontrola , PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, vhodné i pro absolventy
Zaměstnavatel nabízí: příplatky za práci o víkendech, možnost firemního pojištění, 4 týdny placené dovolené
Kontakt: Lederer Petr Ing., tel.: 602 747 255, e-mail: p.lederer@dakobrno.cz
Volné místo formíř/truhlář pro lokalitu Nížkovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Formíř/truhlář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Pozici nabízí: DAKO Brno, spol. s r.o.
Ulice: 279
Město: Nížkovice
PSČ: 684 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Petr Lederer
Telefon: +420 602 747 255

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DAKO Brno, spol. s r.o.